Čtvrtek, 9 února, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodySkleněné nádoby pro výrobu vonných olejů 

Skleněné nádoby pro výrobu vonných olejů 

Skleněné nádoby pro výrobu mých oblíbených vonných olejů si pořizuji pravidelně. Díky bezvadnému kapátku si mohu přesně indikovat potřebné množství oleje do svých výtvorů či k navození perfektní zenové rovnováhy u mě doma. Výrobě vonných olejů se věnuji takřka již více než dvacet let a za tu dobu jsem v ruce držela poměrně mnoho různých nádobek na vonné a esenciální oleje a musím uznat, že ty poslední, které se mi dostaly do rukou, jsou skutečně TOP, a to stejně tak, jako svícny na čajové svíčky, které nyní začínám vyrábět s moji nejlepší kamarádkou a výbornou ženou se smyslem pro humor, Naďou. 

Skleněné nádoby za rozumnou cenu

Skleněné nádoby plním svými esenciálními či vonnými oleji v podstatě téměř každý den. Tudíž je spotřeba těchto propriet poměrně vysoká. Ovšem díky poměrně velmi nízké pořizovací cenně těchto lahviček na vonné a esenciální oleje, si mohu dovolit experimentovat a vyrábět směsi olejů tak, jak se mi zlíbí. V těchto zmíněných nádobách rovněž své výtvory také prodávám, a to nejen ve svém malém snovém obchůdku v centru města, ale také na farmářských trzích či jarmarcích. Mám rovněž stálou klientelu svých odběratelů v mém bezprostředním sousedství i v okruhu svých věrných přátel či bývalých kolegů a kolegyň z práce. Jsem ráda, že se má práce lidem líbí a že mě v ní podporují. 

Skleněné nádoby jsou velmi praktické 

Skleněné nádoby jsou velmi praktické nejen pro mě, jakožto pro distributora vonných olejů a esencí, který musí nádobky plnit, ale také pro mé zákazníky, kteří si poté s oleji dělají ve své domácnosti své záměry. Díky praktickému kapátku si tak zákazníci mohou indikovat přesně takové množství esence, jaké doporučuji a jaké je optimální. Vždy tak přesně vědí, kolik si jaké esence a příměsi mají dát a kolik již není zcela vhodné. Díky tomu si tak doma či kdekoliv jinde mohou užívat překrásných chvil za asistence mých čarovných a často i kouzelných vůní.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper