Středa, 8 února, 2023
novinky

Krásná podlaha beze šmouh

Redakce doporučuje

Mytí podlahy není nijak složitá věc, dávka saponátu do vody, namočit mop a setřít byt. Otevřít okna, aby podlaha rychle uschnula a vy jste mohli přejít do koupelny umýt kbelík. Procházíte bytem a vidíte šmouhu za šmouhou, kde všude se mohla stát chyba?

K mytí podlahy slouží prostředky k tomu určené, použili jste přípravek na mytí náčiní? První možná chyba. Nepoužili jste příliš mnoho saponátu na malý díl vody? Pokud ano, druhá chyba, která může způsobit šmouhy na podlaze. Raději než hledat chyby, pojďme najít řešení.

Robotický čistič podlah

Na mytí podlahy musí být ta správná příležitost. Ideální je najít chvíli, kdy vám podlahu nikdo nepošlape a zároveň budete moci otevřít okna, aby mokrá podlaha s lehkým vánkem rychleji uschnula. Nebylo by příjemné přijít domů z práce nebo z procházky a rovnou se projít po umyté podlaze? To by snadno mohl zařídit robotický čistič podlah, jehož spuštění je možné naplánovat i vzdáleně.

Jediné, co bude potřeba připravit předem je naplnit ho vodou a přilít čistič podlah pro roboty. Jenže jaký vybrat? Na trhu se jich nachází spousta a všechny se zdají být podobné. Hledáte přípravek, který bude zanechávat krásně čistou a lesklou podlahu, vydrhne kdejakou nečistotu a zároveň naplní váš byt či dům příjemnou, ale ne příliš pronikavou vůní? Pak by vás mohl zaujmout Floor Cleaner. Tento čistič na podlahy je vysoce koncentrovaný a šetrný k životnímu prostředí, vhodný pro robotický vysavač s mopem. Jedna lahev vystačí až na 50 mytí.

Na co klást důraz při výběru robotického vysavače s mopem?

Hlavní roli při výběru robotického vysavače samozřejmě hraje kvalita. Nesmíme ale zapomínat také na to, aby byl skladný co do průměru, a ne příliš velký, co se výšky vysavače týká. To oceníte ve chvílích, kdy za vás vysaje třeba pod gaučem. Je možné hledat také vysavače s filtry, pokud máte doma alergiky.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Už navždy v suchu s Patagonií

Miluješ hřebenovky? V tom případě víš, jak se dá při takové vícedenní túře zmoknout až do morku kostí. Tipujeme,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img