Pátek, 10 února, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyOxygenová dermomasáž pleti

Oxygenová dermomasáž pleti

Bez kyslíku nemůžeme existovat a rovněž ani naše pleť. Vlivem času kožní tkáň ztrácí zásoby oxygenu. V důsledku toho, pleť ztrácí pružnost a flexibilitu a může působit bledě.

Moje zkušenost s oxygénovou dermomasážou

I když se dá říci, že se o pleť příkladně starám, už déle jsem pociťovala, že je moje pleť nějaká mdlá, bez energie a života. Jakákoli maska, sérum či jiná speciální péče najednou neměli takové účinky, jaké bych očekávala. Úplně náhodou jsem jednou během běžných nákupů procházela okolo zdravotnických potřeb. Na dveřích byl oznámení s pozvánkou na oxygénovú dermomasáž obličeje. Nebylo mi třeba více, do pár minut jsem byla v seznamu dam, které se na tuto masáž přihlásili. Dermomasáž aplikovala velmi milá dermokonzultantka Zuzka (prolitou), která mě o tématu oxygénovej dermomasáže podrobně informovala.

Co je to oxygénová masáž

Pomocí oxygénovej dermomasáže se do pokožky dostane vysoce koncentrovaný čistý kyslíkového a umožní tak nastartování produkce kožních buněk. Je to jednoduchá a bezbolestná relaxační procedura.

Jak probíhá?

Dermomasáž se provádí přístrojem GL6 DERMOOXYGENÁTOR, který je schopen obsah kyslíku ve vzduchu koncentrovat, aby se do pokožky dostal kyslíkového s vysokou koncentrací. Tato procedura nemá vedlejší účinky, neboť se nejedná o invazivní zákrok.

Foto: pinterest
Jaké jsou výhody pro pokožku?

Kyslíkového je schopen oživit všechny vrstvy pokožky a odstranit nasbírané škodlivé látky, které způsobují opálovou bledou barvu pokožky. Zlepšuje se prokrvení pokožky a buněčný mechanismus, napomáhá produkci kolagenu a elastinu ve fibroblastech.

Dermomasáž zajišťuje hlubší vstřebávání dermokosmetických přípravků do jednotlivých vrstev pokožky. Díky tomu se například kyselina hyaluronová nebo kolagen dostanou rovnoměrně všude tam, kde mají.

Přečtěte si, jak regenerovat svou pleť během nošení roušky.

Jaké výsledky se dají očekávat?

Už od první aplikace jsou viditelné pozitivní změny na pokožce. Kůže je plnější, elastičtější, vypnutější, hydratovaná a působí svěže a zářivě. Díky dermomasáži je pleť okamžitě hladší, dá se pozorovat liftingový účinek, jemné vrásky a mimické vrásky jsou očividně menší.

Foto: pexels.com
Komu je oxygénová dermomasáž doporučená?

Oxygénová masáž je vhodná pro všechny typy pokožky.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper