Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyPráce ve školce Praha 

Práce ve školce Praha 

Práce ve školce Praha mě lákala již od ukončení mých studií na pedagogické fakultě. Vždycky mě zajímala buď práce v jeslích či ve školce. Děti naprosto bezmezně miluji, i když si ještě příliš neumím představit, že bych se měla sama ocitnout v roli matky. Když jsem své mamince poprvé oznámila, že hledám práci v jeslích, snažila se mě od tohoto nápadu odradit a tvrdila mi, že po zkušenosti v jeslích již nejspíše ztratím touhu po vlastních dětech úplně. Já si to ovšem nemyslím. Nehledě na to, že jsem narazila i na jesle na prodej, které mě velmi zaujaly, a možná bych si uměla představit být jejich součástí. Nakonec ovšem z mých plánů sešlo a já začala pracovat v místní školce, která je naprosto báječná. 

Práce chůva ve školce mě velmi zaujala

Práce chůva ve školcemě rozhodně velmi zaujala na první pohled. I když byl začátek mé funkce v této školce poměrně hektický a paní ředitelka si pohrávala s myšlenkou, prodám školku, neprodám školku, nakonec všechno dobře dopadlo a situace ve vedení se již stabilizovala na přijatelnou úroveň. Jsem nesmírně ráda, že mohu být součástí této pro mě velmi alternativní školky, která dává dětem dle mého názoru naprosté maximum ve všech oblastech. 

Hledám práci ve školce, nevíš o něčem? Zeptala se mě má kamarádka v nedávné době!

Hledám práci ve školce, nevíš o něčem? Zaznělo z úst mé kamarádky, která si do dnešního dne nebyla schopna doplnit své pedagogické vzdělání. I z tohoto důvodu jsem jí tak trochu zatajila, že by se jedno místo v naší školce přece jen našlo. Nechci ovšem, aby „naše“ děti vzdělával někdo, kdo si v tomto oboru příliš nevěří a ani neví, jak vzdělávat předškolní děti. Možná by ji mohla více zaujmout práce v jeslích. Praha má jeslí poměrně hodně a pracovních sil poněkud málo. Inzeráty o tom, že prodám jesle, v posledních dnech vnímám poměrně často. Nabídka se jí líbila a začala o této pozici uvažovat.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper