Čtvrtek, 9 února, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodySkvělou ochranu auto poskytne autoplachta za nízkou cenu

Skvělou ochranu auto poskytne autoplachta za nízkou cenu

Pokud vyhledáváte informace o krycích autoplachtách, jistě patříte mezi ty majitele vozu, kteří své auto používají méně, ale musejí jej parkovat na veřejném parkovišti někde před domem. Nebo také patří mezi ty majitele, kteří mají auto garážované, ale nejezdí s ním a na vůz se zbytečně práší. Ať už je to tak či tak, ochranná plachta na auto vám může pomoci. Navíc jsou jejich funkce daleko širší. 

Použití autoplachet

Aby vůz vypadal stále krásně i následující roky, autoplachta vám může spolehlivě pomoci ochránit karoserii vozu. Předejdete tak negativním vlivům, například UV záření, které zesvětluje lak, ale také před trusem ptactva, pylem, jehličím a dalším. 

To stále není vše. Autoplachta poskytne ochranu před nepozornými řidiči, kteří parkují v blízkosti vašeho vozu. Také před odletujícími kamínky od projíždějících aut a nepozorných chodců či cyklistů, kteří odírají lak auta například bundami, batohy či kolem. V neposlední řadě bude vaše negrážované auto chráněno před krupobitím, ale i před zloději. Zřejmě žádný zloděj nebude chtít šustit s plachtou a riskovat, že jej majitel nebo někdo jiný odhalí.

Výběr autoplachty

Nabídka plachet na auto je opravdu široká. Nemusíte ale zoufat. Stačí si vybrat přesně podle vašeho auta. Některé eshopy nabízí možnost filtrování, kam zadáte model a rok výroby vašeho auta a vyberete si takovou plachtu, která sedne přímo na vaše auto. Každá plachta již bude vyfiltrována tak, aby dokonale obepla vůz. 

Vhodné bude, abyste vybrali materiál, ze kterého je plachta vyrobena. Pokud ji chcete použít proti krupobití, bude dobré, když zvolíte plachtu s všitou membránou. V případě, že chcete pomocníka do garáže, stačí nylonová plachta. Pokud ji budete pořizovat ven a nechcete plachtu s membránou, zvolte nepromokavou silnou nylonovou.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper