Čtvrtek, 9 února, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyHledáte luxusní dárek? Věnujte šunku, salám nebo jiné nejznámější a lahodné produkty...

Hledáte luxusní dárek? Věnujte šunku, salám nebo jiné nejznámější a lahodné produkty ze Španělska

Během roku přichází spousta příležitostí, při kterých chceme někomu věnovat zajímavý, netradiční a praktický dárek, který mu udělá zaručeně radost. Ne vždy je ale snadné takové překvapení najít, zvláště když jsme už mnohé možnosti vyčerpali. I společnosti často hledají originální dárky pro své významné obchodní partnery, chtějí jim dát něco, co jim ukáže, že si jich váží a jsou poctěny, že s nimi spolupracují.

Ať už hledáte dárek pro ženu, muže, obchodního partnera, tátu, mámu nebo třeba bratra či švagrovou, určitě zavítejte na eDelikatesy.cz. Najdete zde pestrou nabídku dobrot sladkých i slaných, z nichž si určitě vyberete.

To nejlepší pro pány

Drtivá většina mužů nepohrdne žádným masem. Jamón Serrano, Jamón Ibérico, Cecina nebo také hovězí šunka a kachní šunka jsou nejznámější produkty španělské gastronomie. Jamón Ibérico de Bellota také označován jako pata negra, patří mezi jídla světové špičky. Chutná lahodně, má vysoký podíl nenasycených tuků, zatímco v plátku klasické šunky se tuky nachází na okrajích, plátek iberské šunky je protkán tukovými žilkami, díky čemuž se rozplývá na patře. 

Za nejlepší šunky světa jsou považovány šunky společnosti Joselito. Vybírají si je i nejprestižnější šéfkuchaři na světě pro restaurace, které získaly Michelinské hvězdy. Můžete tedy koupit to stejné, jako Ferrán Adria, Joël Robuchon, bratři Roca, Enekon Atxa a jiní. Delikátní jsou také salámky z ibérica nebo hovězího masa jako chorizo, salchichón, lomo, panceta nebo lardo.

Víno, sýry i sladkosti

eDelikatesy.cz vám nabízí také mnohá vína a nápoje, sýry, speciality, trvanlivé potraviny, abyste si mohli připravit to, co jste ochutnali ve Španělsku, také sladkosti nebo krásné dárkové balíčky v mnoha provedeních.

Pokud si nebudete s čímkoli jisti, stačí se zeptat na 777 771 409 nebo info@edelikatesy.cz.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper